KONST / Litografier / Färglitografi 14966093
nr 1496 6093
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Simmande fåglar i grönskande natur. Signerad, färglitografi, numrerad 213/300. Bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x53 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:26:42
14/10 22:08:01